محصولات

کود هیومیک اسید

کود هیومیک اسید در انواع مختلف مایع و پودری، بهترین ماده آلی برای پوک کردن خاکهای سخت هستند، که موجب افزایش ریشه زایی و جذب بیشتر عناصر موجود در خاک، توسط گیاه میشوند. کود هیومیک اسید مشکی مایل به قهوه ای هستند و این کود بسیار غنی از کربن و ماکرو مولکول می باشد. اسید های هیومیک نه تنها مهمترین و بزرگترین جزء ماده آلی خالی خاک هستند، بلکه ۹۵ درصد از کل مواد آلی محلول در آب طبیعی را تشکیل می دهند.

کود npk

کود NPK یکی از پر مصرف ترین نوع کودها در دنیا است که برای افزایش رشد گیاهان و درختان استفاده می شود .
عناصر پر مصرف (ماکرو) شامل: ازت ، فسفر، پتاس ، کلسیم ، منیزیم
عناصر کم مصرف (میکرو) شامل : آهن ، روی ، منگنز ، مس ، بر
به کود هایی که مجموع عناصر فوق را با هم و به نسبت متناسب دارا باشد اصطلاحا کود کامل یا NPK گفته میشود.

کود آهن

کود آهن در دونوع کلاته و سولفاته در بازار موجود است. که کلات آهن دارای ۶ درصد آهن با فرمول EDDHA  و اورتو اورتو ۴.۸ می باشدکه از طریق خاک و یا آبیاری مصرف میگردد که برای رفع کمبود آهن در محصولات باغی و زراعی توصیه میشود.
کلات آهن، قدرت جذب و پایداری بسیار بالایی دارد.سولفات آهن نیز با برخورداری از 20 درصد عنصر آهن، نقش رفع کمبود عنصر مهم آهن را ایفا می کند و کمک به سبزینه گی برگها می کند.

کود مرغی

با به وجود آمدن تولیدات انبوهی از کود مرغی، محققان را برآن داشت تا از آن بهره ای ببرند، پس از تحقیقات بسیار، کارشناسان دریافتند، این ماده به ظاهر زباله و مزاحم، سرشار از تمامی عناصر ماکرو و میکرو بوده و بهترین ریز مغذی و غذایی کامل برای خاک و گیاه می باشد که تامین کننده تمام نیازهای غذایی تمام گیاهان میباشد.از این رو تولید کننده گان اقدام به فرآوری و غنی سازی این ماده با ارزش در اشکال پلیتی، گرانوله و مایع کردند. پلیت مرغی از دسته کود های  کامل است که منبع ماده آلی برای تقویت انواع خاک هاست.

دستگاه پرس پلت

دستگاه های پرس پلت دونوع اصلی تسمه ای و گیربکسی دارند که جنس قطعات آنها آهنی یا تمام استیل می باشد. ظرفیت تولید پلت ساز متغیر است. هر ماده ای که قابلیت پودر شدن داشته باشد، در این دستگاه به شکل پلیت ساخته میشود.

خط تولید کود

خط تولید کود، با توجه به نوع کود و سفارش خود مشتریان، از چندین ماشین آلات تشکیل شده اند.این دستگاه ها شامل آسیاب میکسر، خشک کن، راکتور، نوارنقاله، پرس پلت، گرانول ساز، کاندیشنر، کیسه پرکن و … می باشد.
تمامی این ماشینها علاوه بر تولید کود، در صنایع دیگر قابل اسفاده و کاربردی می باشند.

دستگاه آسیاب

دستگاه آسیاب یک ماشین ضروری در امر تولید، جهت پودر و یکدست کردن مواد اولیه می باشد. دستگاه آسیاب یک ماشین پرکاربرد برای پودر کردن بسیاری از مواد اولیه ها می باشد.دستگاه آسیاب با دو مدل چکشی مدرن و ساده طراحی و تولید میشود.

دستگاه خشک کن

دستگاه خشک کن دو مدل روتاری درایر که به صورت دوار و چرخشی بوده و با برق کار میکند و با جریان هوا عملیات خشک کردن را انجام میدهد. مدل دیگر آن خشک کن حرارتی بوده که سوخت آن گازوئیل است.هر دوی این دستگاهها علاوه بر کود قابلیت خشک کردن انواع خوراک دام و طیور و آبزیان و یا حتی کاه و یونجه و ذرت و … را دارد.