قیمت فروش کود مرغی فراوری شده

کود مرغی یکی از مناسب ترین انواع کودها برای باغات و درختان می باشد که خریداران برای تهیه و همچنین اطلاع از قیمت کود مرغی فرآوری شده می توانند با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایند.قیمت فروش کود مرغی فراوری شده

لیست قیمت انواع کود مرغی

لیست قیمت انواع کود مرغیآیا از قیمت انواع کود مرغی در بازار اطلاع دارید؟ آیا می دانید چه عواملی بر قیمت کودهای مرغی تاثیر می گذارد و موجب تغییر آن می شود؟ آِیا می دانید چگونه می توان خریدی ارزان از این محصول را انجام داد؟

همان طور که می دانید در بازار کشور ما کالاها از قیمت ثابتی در طول زمان برخوردار نمی باشد و تحت تاثیر عوامل مختلف دچار تغییر و تحول زیادی می شوند. کود مرغی نیز از این قائده مستثنی نیست و قیمت آن در طول زمان ثابت نمی ماند و تغییر می کند.
یکی از مهم ترین عواملی که بر قیمت تمام کالاها از جمله انواع کودهای حیوانی و مرغی تاثیر دارد، نرخ ارز و میزان تورم می باشد. نوسانات نرخ ارز موجب تغییر در قیمت این نمونه کالا و دیگر کالاها خواهد شد. درکنار نرخ ارز عوامل دیگری مثل کیفیت و نوع کود خریداری شده توسط مشتری نیز می تواند تعیین کننده قیمت آن باشد.

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، شیوه خرید مشتری برای تهیه کودها نیز می تواند بر قیمت نهایی آن تاثیر بگذارد که درشیوه خرید عمده، کالا معمولا با قیمت ارزان تری به مشتری عرضه می گردد زیرا که به دلیل خرید در حجم بالا، قیمت در نظر گرفته شده برای مشتریان توسط فروشنده قیمتی ارزان تر خواهد بود.
از آنجا که در خرید عمده، حجم و یا تعداد اجناس بالا  می باشد اندکی اختلاف قیمت می تواند در نهایت، رقم قابل توجهی باشد و بر سود نهایی خریدار تاثیر زیادی بگذارد، که همین امر موجب شده که تاجران و بازرگانانی که به صورت عمده اجناس مختلف را خریداری می کنند به دنبال مراکزی باشند که امکان خرید ارزان تر را  برای  آن ها فراهم کرده باشد.
کاسبان و تاجران فعال در زمینه خرید و فروش انواع کود مثل کودهای مرغی نیز همانند دیگر تاجران نیز به دنبال تهیه این محصول از مراکزی  هستند که کودهای حیوانی و گیاهی را با قیمت ارزان تر از بازار عرضه می کنند

استفاده از کود مرغی برای سبزیجات

استفاده از کود مرغی برای سبزیجاتهمان طور که می دانید تمامی گیاهان برای رشد به آب و نور خورشید نیاز دارند، اما آب و نور خورشید برای رشد کامل گیاه کافی نمی باشد و لازم است که مواد دیگری نیز به خاک اضافه شود تا موجب رشد کامل گیاهان شود که این مواد چیزی نیست جز کود که می تواند طبیعی و یا غیر طبیعی باشد.
در واقع کود موجب تغذیه خاک شده و کمبودهایی که  از نظر مواد غذایی دارد را تامین می کند و به بیان دیگر می توان گفت که خاک را غنی می کند و امکان رشد عالی گیاهان را فراهم می آورد.

انواع مختلفی از کودها در بازار موجود می باشد که این گونه های متعدد آن یا به شکل طبیعی تولید می شود و یا اینکه به شیوه صنعتی تولید و به بازار عرضه می گردد.
کودهای تولید شده متنوع هستند و انواع مدل های آن از نظر مواد تشکیل دهنده و یا شیوه تولید و موارد دیگر می تواند با یکدیگر متفاوت باشد که در زیر به طور کامل به آن ها اشاره شده است:

 • کودهای فسفات(کود مستقیم)
 • کودهای پتاسیوم(کود مستقیم)
 • کودهای نیتروژن(کود مستقیم)
 • کودهای ترکیبی
 • کودهای حیوانی از فضولات حیواناتی مثل گاو، گوسفند، اسب و مرغ
 • کودهای شیمیایی 
 • کودهای مایع
 • کودهای جامد

در میان انواع کودها، کود مرغی یکی از بهترین ها می باشد که به دلیل ارگانیک بودن آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند. استفاده از کود مرغی برای سبزیجات و میوه ها انتخاب عالی خواهد بود زیرا که موجب تغذیه خاک شده و امکان رشد بهتر گیاهان و میوه ها را فراهم می کند.

خرید کود مرغی از سایت اینترنتی

خرید کود مرغی از سایت اینترنتیبا توجه به فراگیر شدن اینترنت در جامعه و استفاده گسترده اکثریت مردم از فضای مجازی و دنیای وب، بسیاری از کسب و کارها درکنار شیوه کار سنتی خود، کانال خرید و فروش آنلاین را نیز فعال کرده اند. فعالیت از طریق فضای مجازی محدود به کسب و کار خاصی نمی باشد و  همه شغل ها و بیزینس ها را می تواند در برگیرد.
کود مرغی برای درختان میوه و سبزیجات نیز از این قائده مستثنی نیست و امکان خرید و فروش آن به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد. خرید کود مرغی از سایت اینترنتی مزایای زیادی برای شما در برخواهد داشت که از جمله آن می توان به خرید سریع و آسان اشاره کرد.

بزرگترین تولید کننده کود مرغی

بزرگترین تولید کننده کود مرغیکود مرغی یکی از انواع کودهای ارگانیک می باشد که در این متن روش تولید کود مرغی مایع و جامد را بیان می کنیم. تولید کنندگان کود مرغی برای ساخت این نوعد کود، بستر استفاده شده توسط مرغ را برداشته و داخل مخزن کمپوست قرار می دهند و به طور مرتب کامل آن را خیس کرده و چند هفته بهم می زنند تا هوا رسانی انجام شود. تقریبا 7 تا 9 ماه طول می کشد تا کاملا درست شود و آماده استفاده گردد.

مقایسه کود حیوانی با کود شیمیایی

مقایسه کود حیوانی با کود شیمیاییانواع کودها در دو دسته بندی کلی به نام کود حیوانی و کود شیمیایی قرار داده می شود و این دو نوع  کود شباهت ها و تفاوت هایی با هم دارند که در زیر به شکل موردی این دو دسته کود را مورد بررسی قرار داده ایم:

 • استفاده از کود حیوانی به منظور بهبود خاک فقیر
 • استفاده از کود شیمایی برای افزایش مقاومت گیاه در برابر آفات
 • استفاده از کود حیوانی برای اصلاح خاک های سبک
 • استفاده از کود شیمیایی برای افزایش میزان تولید و کیفیت محصول 
 • آسیب رساندن به طبیعت و چرخه محیط زیست توسط کود شییمیایی
 • هزینه بالای خرید،  حمل و نقل و پاشیدن در کودهای حیوانی

صادرات کود مرغی از ایران

صادرات کود مرغی از ایرانکود مرغی یکی از انواع کودهای حیوانی و ارگانیک به شمار می رود که از آن به عنوان یک منبع تغذیه عالی برای سبزیجات استفاده می شود و با  غنی کردن خاک موجب رشد بهتر سبزیجات می شود.
این نوع کود کاملا نرم، پوک و بدون بو می باشد و میزان بالای نیتروژن را دارد. این محصول در میان انواع کودهای حیوانی از فروش بالاتری برخوردار است، که همین فروش بالا و پررونق بودن بازار آن باعث شده است که کاسبان و تاجران زیادی در زمینه خرید و فروش آن فعالیت کنند.

عرضه کود مرغی علاوه بر بازارهای داخلی در بازار خارج از مرزهای کشور به طور گسترده ای انجام می گیرد و تاجران آن با صادرات کود مرغی از ایران و فروش کود مرغی مایع  به سود های مناسبی دست پیدا می کنند.

استفاده از کود مرغی به صورت خام

استفاده از کود مرغی به صورت خاممصرف کود مرغی در باغات برای گیاهان و سبزیجات رواج دارد و به  دلیل فوایدی که برای درختان و گیاهان دارد مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. این محصول برای درختان زیادی استفاده می شود، برای نمونه می توان به استفاده از کود مرغی برای درخت پسته اشاره کرد که در برخی موارد کود مرغی به صورت خام به کار برده می شود. 

مشتریان و خریداران کود پلیت مرغی و دیگر انواع  کودها می توانند به منظور خرید و همچنین کسب اظلاعات لازم با شماره های موجود در  پایین صفحه تماس برقرار کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید